השירותים שלנו
צילום תרמי

צילום תרמי באמצעות מצלמה תרמית (אינפרה אדום), לאיתור נזילות כשלים וחדירות מים במבנים. המצלמה התרמית מצביעה על הפרשי טמפרטורה, אשר מעידים על רמת הלחות והרטיבות באזורים שאליהם היא מכוונת. באמצעות ההדמיה התרמית מאתר הנזילות המוסמך מפענח את התמונות ומצביע על מקור הכשל תוך שהוא מסתמך על ידע רחב במערכות איטום ואינסטלציה.

תיקון פאצ' ( הטלאה )

תיקון צנרת ללא הרס באמצעות שיטת ההטלאה, אשר בה כאשר מתגלה בצנרת חור או סדק, מחדירים לצינור בלון גומי עטוף בבד פיברגלס חזק ואיכותי כשהוא עטוף כולו בדבק מיוחד וחזק. מנפחים את הבלון כאשר מגיעים לנקודה שאליה רוצים שהבד ייצמד, הבלון מתנפח וסותם את החור או הסדק. לאחר המתנה של כשעה מורידים את האוויר מהבלון, ונייר הפיברגלאס והדבק שעליו הופכים לחלק מהצינור. כך מבצעים תיקון ללא הרס מיותר, שגורר לכלוך רעש ואי נוחות רבה.

צילום צנרת

צילום צנרת פנימי מתבצע באמצעות מצלמת צנרת בעלת ראש סיב אופטי, המוחדרת אל תוך הצינור ומצלמת את פנים הצינור בחדות ובבהירות. מומחי החברה מפענחים את צילומי הצנרת, ומוסרים ללקוח תיעוד בליווי הסבר מפורט על ממצאי הבדיקה, ועל הפעולות שיש לנקוט במטרה לתקן את הכשלים שאותרו. צילום צנרת מתבצע לאחר שבוצעה בדיקת הצפה לצינור והצינור נכשל בבדיקה, ונדרש איתור מדויק של מקום הכשל.

עבודות איטום

מומחי החברה ביצעו עבודות איטום איכותיות בגגות מרפסות של עשרות אלפי בתי אב בישראל. מומחי החברה מכירים את כל נבכי תורת האיטום, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאנו משתמשים באביזרים המתקדמים ביותר כדי להבטיח לכם חורף יבש וחם. לדוגמא במרפסת נתקין "נקז כפול" כך שהמים ינוקזו גם משכבת הריצוף וגם משכבת האיטום, ובגג נבצע איטום הרמטי לכל האביזרים המונחים עליו ותשתיות העוברות דרכו. אצלנו שמים לב לפרטים הכי קטנים, כי אתם יודעים מי נמצא שם.

שיקום מבנים

לאחר אירוע מים, גשמים חזקים, פיצוץ מים, יש לתקן את כל האזורים שגרמו לחדירת מים למבנה. אם לא נתקן אותם, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתגוררים ב"בית חולה" חלילה. לכן יש לייבש את המבנה ולאחר מכן יש לאטום את כל מסגרות הפתחים ולבצע בדיקה לאיתור מוקדים להחדרת מים באמצעות מכשור מתקדם. לאחר סיום ביצוע העבודות, חברתנו מפיקה ללקוח דו"ח נתונים על סיכום העבודה וסיומה לשביעות רצון הלקוח. חברתנו מעניקה אחריות לעבודות שבוצעו על ידנו.

בדק בית

רוכשים דירה חדשה? דירה ישנה? זאת הבדיקה שאתם חייבים להזמין! רוב רוכשי הדירות בישראל לא מודעים לכך שהם לא רואים את הצנרת כשהם מסתכלים על הדירה היפה, הם לא רואים את החורים באיטום כשהם מסתכלים על התקרה. לא, הם רואים בית יפה ונחמד, ואנחנו כאן כדי ליידע אתכם שרק באמצעות בדיקת "בדק בית" תוכלו להיות רגועים שאכן הדירה תעמוד בציפיות שלכם. לאחר הבדיקה אנו מפיקים לכל לקוח דו"ח ממצאים מפורט על ממצאי הבדיקה כולל המלצות לביצוע תיקונים.

שיקום מעטפת ותיקון גגות

לאחר אירוע מים, גשמים חזקים, פיצוץ מים, יש לתקן את כל האזורים שגרמו לחדירת מים למבנה. אם לא נתקן אותם, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתגוררים ב"בית חולה" חלילה. לכן לייבש את המבנה ולאחר מכן יש לאטום את כל מסגרות הפתחים ולבצע בדיקה לאיתור מוקדים להחדרת מים באמצעות מכשור מתקדם. לאחר סיום ביצוע העבודות, חברתנו מפיקה ללקוח דו"ח נתונים על סיכום העבודה וסיומה לשביעות רצון הלקוח. חברתנו מעניקה אחריות לעבודות שבוצעו על ידנו.

אריאל יזדי
אריאל יזדי

יגעתי לרמי בהמלצת חבר טוב שנעזר בו בנזילה מחדר אמבטיה לשכנים בקומה מתחת ….. אצלי בדירה היתי סובל מרטיבות נוראית לצערי הרב כבר היו אצלי 2 בעלי מקצוע בעבר אבל לא יגעו לפיתרון. אחרי שרמי יחד עם הצוות יגעו ובדקו ומצאו את מקור הבעיה וכו יש לצין שעבדו בזריזות עמידה בלוח זמנים מחיר הוגן כמובן שדאגו לעבוד בנקיון שזה היה סופר חשוב לי ברוך השם היום אין אצלי רטיבות . תודה לך וכל הצוות שמח שיש בעלי מקצוע כמוך כמובן שיש אצלי תמונות לפני ואחרי כל מי שירצה אני ישלח לו תמונות בפרטי פשוט ידי זהב תודה לך רמי וכל הצוות !!!❤️❤️❤️❤️

אריאל יזדי יוני 6, 2023

תודה לצוות של רמי במיוחד חמודי שהיה מקסים, סבלני ועשה עבודה נהדרת, בחיוך ובסבלנות, תודה אילנה סוריט

Shlomi Atrushi מרץ 5, 2023

הגעתי אל רמי דרך גוגל, הקשיב לי בסבלנות והתאים לי את הבדיקה. הגיע בזמן ועלה בול פגיעה על הנזילה. ממליץ לכל מי שמקצועיות חשובה לו

חגי גולן ינואר 5, 2023

רמי הסביר לי את מהלך הבדיקה והדרך לתוצאות והמסקנות שהוא הגיע אליהם. אנחנו כבר אחרי תיקון ואחרי גשם והכל יבש. אלופים

צ'יקו מלכא דצמבר 28, 2022

הגיעו צוות של מקצוענים צילמו בדקו ושלחו דוח מפורט שהגשנו לחברת הביטוח

נופר חדד דצמבר 28, 2022

הגיעו בזמן. איתרו את הבעיה. ועשו תיקון של הצינור ניקוז בלי להרוס והשאירו אחריהם נקי כמו בית מרקחת.

גלעד אלגלי דצמבר 14, 2022

פשוט אלופים! תודה רבה רמי! כל מילה נוספת מיותרת!

אלעד סולימן דצמבר 2, 2022

אחרי כמה בעלי מקצוע שהגיעו וניסו לאתר את הנזילה, הגיעו הצוות של רמי ועלו על הבעיה אחרי שעשו כמה בדיקות עם המכשור שלהם. כיף לקבל כזה שירות. תודה חברים!

asos 4roni אוקטובר 31, 2022

התחדשנו במרפסת חדשה!! תודה לצוות של רמי שעשו עבודה נפלאה. יועץ האיטום בדק אחריהם וציין לשבח את העבודה המדויקת ושימת הלב שלהם לפרטים הקטנים. ממליץ לכל מי שאיכות העבודה חשובה לו.

eran kalaora אוקטובר 27, 2022

שירותיים ומקצועיים בטרוף! יש להם את כל מה שצריך במקום אחד עם כל המכשירים המתקדמים. כיף לעבוד איתם!

זאב ורוני כהן אוקטובר 27, 2022

שלום לכולם! זה היה בערב חג,הגענו הביתה ודוד השמש טיפשטף ללא הפסקה. במקרה הגענו לחברה זו ואחמד העומד בראשה,הגיע לתקן. מדובר במקצוען אמיתי איש שירות נעים סבר. עמל על מציאת התקלה עד שמצא פתרון. והמחיר היה מצויין. מומלץ בחום. יצא צדיק.

רפי סבג אוקטובר 26, 2022
אלאא אלאא אוקטובר 10, 2022

אחמד היה אחלה שירותי ואדיב!

sahar nahahisi אפריל 4, 2022
Most Hash אפריל 1, 2022

מעולה ..אל תחפשו במקום אחר הם ם מקצוענים אחי טובים בארץ,,👍👍👍

גיא טפלשוילי אפריל 1, 2022
Ran Cohen אפריל 1, 2022

שירות מעולה עומדים בזמנים והכי חשוב הגונים וכנים תודה רמי!

Eli מרץ 31, 2022
יאיר סונה מרץ 31, 2022
איתמר סונה מרץ 31, 2022
Yoni Yogev מרץ 31, 2022
איציק תמר מרץ 13, 2022
ריקרדו כטס מרץ 13, 2022